Etiket: Ücret Dışı Ödeme

Prim Gün Sayısı Sıfır Olan Sigortalı İçin Kazanç Bildirimi Yapılabilir Mi? / Eyüp Sabri DEMİRCİ

Prim Gün Sayısı Sıfır Olan Sigortalı İçin Kazanç Bildirimi Yapılabilir Mi? Eyüp Sabri DEMİRCİ Sosyal Güvenlik Danışmanı 5510 sayılı Kanunun 80. maddesinin birinci fıkrasının (c) bendinde, ücretlerin hak edildikleri aya mal edilmek suretiyle prime tabi tutulacağı, diğer ödemelerin ise öncelikle…